| YoDenii a întrebat:

Cea mai buna modalitate de a face bani online? fara vlogg sau gaming. Astept raspunsuri de la useri.

Detaliati daca se poate.
Multumesc :*

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti programare, seo, web design

| YoDenii explică (pentru suntserios):

Si unde invat astea?hee hee

| indecis2014 a răspuns (pentru YoDenii):

Carti...cursuri etc

Răspuns utilizator avertizat
| AntiHero a răspuns:

Logo design pe 99design daca ai imaginatie sau esti talentata la desen.happy

| indecis2014 a răspuns:

Programare trebuie sa inveti pentru a face bani

| YoDenii explică (pentru indecis2014):

Si unde invat programare?

| dragos12300 a răspuns:

Pretenas aici ai cea mai bun modalitate alta nu exista mai buna http://www.youtube.com/watch?v=YXpJh5_5a9w

| Gąbriel_Gaby_1995_QP8T a răspuns:

Uite: Inchide Facebook-ul, Youtub-ul, TPU... Vezi Jos In Dreapta Pc este un dreptunghi verde si pe el trebuie sa scrie START. Da-i clic pe ea si iti va aparea un patrat rosu si mai scrie Turn Off Computer da-i clic si dupa da-i clic pe butonul Turn Off da-i clic si te DUCI LA MUNCA.

| YoDenii explică (pentru Gąbriel_Gaby_1995_QP8T):

Heii am 14 ani. laughing Apropo nu a mers faza cu turn off rolling on the floor

| AlexL28 a răspuns (pentru Gąbriel_Gaby_1995_QP8T):

Pentru un salariu minim pe economie?
Mai bine stai in fata PC-ul si inveti programare pana iti cad ochii si apoi faci bani adevarati decat sa lucrezi in tara asta. Bineinteles ca trebuie sa-ti permita capul si timpul si sa ai ambitie, si cel mai important, sa-ti placa.
P.S.: Daca are Win7 sau 8?