| junkistul a întrebat:

Ceau TPU am avut azi o problema m-am dus sa imi scot bani de pe bancomat si aveam bani dar imi scria card nedebitat ce inseamna va multumesc

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Ceva s-a intamplat cu recunoasterea cardului, mergi la banca ce la emis si descriele incidentul, ar trebui sa rezolve problema pe loc. SUCCES!

2 răspunsuri:
| anonymous09 a răspuns:

S-a intamplat ceva cu recunoasterea cardului. du-te la banca si intraeba un specialist si iti va rezolva problema

| Ungurean_Costa_ a răspuns:

Am card la Raiffeisen și scrie la bancomat ca este nedebitat ce înseamnă astA