| DaReZon a întrebat:

Cei de la Kaufland angajeaza minor pentru a distribui ziarele? (am 17 ani)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie mi-au zis ca trebuie trimis un e-mail la conducerea kaufland din Bucuresti. Am cautat pe internet in pagina de kaufland un e-mail de contact am introdus datele si nimic nici un raspuns. Ori nu aveau nevoie ori sunt neseriosi, puteau spune ceva dar incearca sa vezi ce iti spun tie.

| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde anumite produse, ca acest colier din link-ul de mai jos de exemplu, si poti lua 10 lei la fiecare colier vandut, sau in functie de produs.
http://mercador.ro/......1qc9B.html

| flaviuroman a răspuns:

Da 2 la magazin sa sloiciti la casa ca vrei sa te angajezi

| danyelos a răspuns:

M-am interesat anul trecut de distribuirea pliantelor de la kaufland, dar ei au contract cu cei de la bucuresti..am sunat la ei dar problema a fost ca nu accepta minori. Totusi ai putea incerca sa te angajezi la supermarket la promotii. posibil primesc minori pe-acolo happy