| colnago a întrebat:

Celor care sunt interesati de un venit suplimentar, de o afacere proprie fara riscuri cu minima investitie: www.tahitiannoni.ro/zoli.

3 răspunsuri:
| rob878 a răspuns:

Fara investitii aici faci bani : http://eca.sh/ptR2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne Dumnezeule nu se mai termina afacerile piramidale si mai iei si virusi de pe site-ul lor!

| colnago explică:

Stimata Corinatone, firma Tahitian Noni International este cit se poate de serioasa, nu contine virusi site-ul lor. Da, MLM-ul adevarat este un sistem piramidal prin constructie insa NU joc piramidal, exista o diferenta enorma intre cele doua termene.