| NatureSelf a întrebat:

Chestia cu facutul banilor pe Internet, adevarat ca din nu stiu exact cate site-ri trebuie sa dai click sa faci bani stand la pc-u. cica injur de 10 euro pe luna, e adevarat?

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Poti sa faci si 10 euro pe zi(cel putin, necesita munca 2 ore pe zi cel putin ca sa faci 10 euro) din upload, daca stii cum... Fara nici-o investitie!

| NatureSelf explică (pentru unknownn):

Ma poti ajuta? adica functioneaza chestia cu facutul banilor online?

| NatureSelf explică (pentru unknownn):

Cateva tutoriale

| unknownn a răspuns (pentru NatureSelf):

Ai cont bancar unde sa retragi banii? Adica minim 18 ani? Daca nu, in cazul asta ia-ti gandul.

| NatureSelf explică (pentru unknownn):

Am BTR. dar pe paypal nu am...

| unknownn a răspuns (pentru NatureSelf):

Ai nevoie de paypal,si vezi ca tutorialele astea nu sunt gratis(Nu eu le vand, cauta pe net despre Black Seo&Monetizare), ele costa in medie cam 10-15$.Dar iti zic eu ca merita investitia.O amortizezi in 2 zile dupa ce te apuci de munca.

| punctul a răspuns:

Salut, depinde de cum te descurci.eu fac cam 1 dolar pe zi, si nu da niciun click, altii imi da mie

e o metoda cu adfly si youtube.
te inregistrezi de aici ca url shrinker http://adf.ly/? id=547461

si ai aici metoda mea http://oron.com/gymhikrk3h87
si ai aici o metoda facebook si adfly doar ca e putin mai grea si trebuie sa ai multi prieteni http://pastebin.com/8JzqXfNH

| NatureSelf explică (pentru punctul):

Ti-as da fade back, sa primesti si ban, sa faci tu bani ma nu sa-ti faca alti, adica cu munca mea, daca nu stii nimica despre asta atunci iesi. eu am zis sa-mi fac bani cu mana mea, nu facebook, si nu yahoo.