| Alin15022000 a întrebat:

Chiar se vinde combinatul de la galați?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Deja s-a vindut. E privat. Eu daca as fi patron acolo i-as da afara PE TOTI aia care maninca ****. Ce treaba are guvernul? Guvernul nu trebuia sa il vinda in prima faza, daca e sa o luam. Asa, e o timpenie maxima ca tu, angajat la patron, sa ceri ajutorul guvernului ca patronul sa nu poata dispune de bunul lui dupa cum considera necesar.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Intentia exista, acum deh, ramane de vazut.https://www.viata-libera.ro/......tul-galati