| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hei, a lucrat cineva intr-un call center? Cum este?
Cine a lucrat in timpul facultății îmi poate recomanda niste joburi part time care merg cu facultatea?

7 răspunsuri:
| mariuscdrz a răspuns:

Eu lucrez in prezent la program full time, adica 8 ore, la un call center. Ce pot sa zic este ca este un job ideal pentru tineri. Ideal ar fi sa ai nervii tari. Se mai intampla sa mai dai si de unii clienti mai complicati sa zic asa si o sa ai nevoie de nervi tari. happy

| hhdjkhajk a răspuns:

Daca vrei iti pot face si o recomadare, unde se accepta program de 4, 6, 8 h, dar nu iti pot scrie aici numele firmei

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru hhdjkhajk):

Scrie-mi in privat când poți, dacă vrei

| Hdhdehsh a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Nu pot trimite mesaj. Este cont nou junior și mai ales e cont temporar, după ce ies de pe net contul nu mai e valabil. Lasa-mi ceva de contact, îți trimit numele firmei și cam atât

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru Hdhdehsh):

Ioana Maria pe Instagram, am o poza la profil in costum de baie

| gjgjgjlkjl a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Din pacate nu am insta. Am doar cont Facebook