| adrianhasde a întrebat:

Cine are 15.000 de euro si vrea sa-i investeasca intr-o afacere care ii va aduce un profit de 30.000 de euro in primul an?

Răspuns Câştigător
| machupicchu a răspuns:

Mesaj privat cu detalii, in cazul in care esti convins de faptul ca ideea poate functiona...

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu zic sa pui intrebarea asta la categoria Adolescenti. Ca, numai acolo cred ca poti gasi naivi care sa creada asemenea gogorita.
Daca e asa de profitabila afacerea ta, fa si tu un lucru bun pentru tara ta: scoate-ne din rahat! Propune-i-o lui Boc cel Mic.

| canarita a răspuns:

Ce fel de afacere? zi-mi si mie...sunt curioasa...

| ΔH a răspuns:

Bafta la afacerea cu Vipere tongue

| mircea a răspuns:

Putem sa ne grămădim? E pentru toti? Cine ia mai mult? Cine-i cu ochii in fata? Eu stau in randul 2 ca actorii mai scuipa, din greseala...

| aysun a răspuns:

Cine s-ar increde in tine?

| adrianhasde explică:

Caut un sponsor, eu vin cu ideea si nu glumesc este o afacere 100% reala.

| adrianhasde explică:

La ora actuala este cea mai profitabila afacere, mai ales ca peste tot bate criza.

Răspuns utilizator avertizat
| 1968 a răspuns:

Banca de investitii a Romaniei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti sponsori?

| r8driver a răspuns:

Sunt interesant dar nu sunt an tara, si as avea ancredere. Dar trebuie sa ai mare grija.

| saba a răspuns:

Tu