| Daiana_6378 a întrebat:

Cine are caini pichinezi de vanzare rasa mica? Cu 0 EURO

6 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Cauta pe animale.ro,sunt proprietari de catei ce nu ii mai pot tine si ii ofera cadou.Cauta pe acolo pe site Donatii, poate ai noroc! Succes@

| Ana_6561 a răspuns:

De vanzare cu 0 euro, buna astarolling on the floor))))

| BrD a răspuns:

Daca ar avea cineva caini pichinezi de vanzare cu 0 EURO, aceia n'ar fi de vanzare. Ar fi dati moca...
In fine, de unde esti? Poate te pot ajuta eu.

| Laura_2393 a răspuns:

Daca vrei gratis, adopata un maidanez. Daca nu strange bani sau stai ca iti dau eu la 0 euro caine http://images03.olx.ro/ui/2/23/71/22632271_1.jpg :))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doi chihuahua dar nu-i dau. scoate repede 10 milioane si atunci poate iti dau unul!laughingrolling on the floor

| kristi1 a răspuns:

Cu 0 eur nu gaseti nicaeribig grinbig grinbig grin