| JustDareToDream a întrebat:

Cine doreste sa devina reprezentant Oriflame? Veti primi orice detalii pe id-ul me_oriflame@yahoo.com.

3 răspunsuri:
| Aryanna91 a răspuns:

De firma Margo Cosmetics ai auzit? e firma noua de cateva zile pe piata! nu ai dori sa incerci si aici sa te inscrii si apoi sa faci inscrieri? fiind la inceput cu siguranta vei avea succes in a face multe inscrieri si a avea profit.te astept la id bijuteriigiadarome daca doresti detalii

| Alexw2jj a răspuns:

Salut as fi eu interesat dar sa imi imi spui in ce consta oriflame?

| Yolykrysyoly a răspuns:

Da as dori detalii, cum ma pot inscrie la oriflame, id-ul meu este yoli_andreea@yahoo.com