| elvisedy a întrebat:

Cine doreste un castig suplimentar? poti sa fi colaborator si sa castigi bani din asta. simplu si eficient. stroescu. elvisedy67@gmail.com

4 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Salut. Compania se numeste MRO Global Group, iar pentru a se promova, foloseste un sistem MLM la fel cum au Avon, Amway, Oriflame, Metropolitan, etc. Insa avantajul este ca nu trebuie sa vinzi sa cumperi sau sa bati pe la usi. MRO este o firma care recrtuteaza membri ca persoane fizice (oamenii de rand) si persoane juridice (firme si companii). Fiecare companie care intra in MRO are obligatia sa ofere discounturi pentru membrii MRO. Atentie, nu esti obligata sa cumperi sau sa vinzi ceva.

Pentru ca MRO se bazeaza pe recomandare pentru a atrage membri noi, tu trebuie sa aduci 3 persoane, iar de pe fiecare persoana, primesti 50 lei. Indata ce ai adus 3 persoane, poti sa te opresti, fiindca sistemul isi va face singur treaba, dar daca doresti venituri mult mai mari si mai rapide, pai atunci continua sa aduci oameni. Ca sa intri in MRO, trebuie sa te inscrii si in 30 de zile de la data inscrierii, platesti 150 Lei, iar daca in 30 de zile aduci 3 oameni care platesc acei 150 lei, atunci tu nu vei mai fi nevoita sa platesti, deoarece vei primi 3x50 lei, iar abonamentul pe an se va autofinanta. Atentie, acei 150 lei ii dai pentru un an, nu pentru o luna. Tot ce e mai important am zis. Acum tu trebuie sa te gandesti ce vrei sa faci, apropo, trebuie sa ai 18 ani, pentru ca o sa faci contract cu MRO. Este un contract de parteneriat, pentru ca asa se procedeaza cu firmele serioase, nu cum sunt alea de pe net.

Adauga-ma in lista de mess pentru intrebari, la fel viziteaza si site-ul www.webmoneyhq.ws

O zi buna,
Membru MRO 4743

| matraguna1 a răspuns:

Despre ce este vorba? imi poti lasa mesaj in privat. mersi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amanunte!