| shocky2 a întrebat:

Cine e cunoscator de poker cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| IoanaAndrei a răspuns:

Cel care stie sa citeasca emotiile oamenilor. asa poti sti cand adversarul blufeaza sau nu. iti recomand sa te uiti la serialul "lie to me". e inspirat din realitate. o sa te invete sa iti dai seama cand cineva e dubios sau chiar cand mai multi oameni sunt dubiosi. e important de asemenea sa nu iti arati la randul tau emotiile. iti recomand videoclipul "poker face" al lui lady gaga. sper sa te ajute. doamne ajuta.

4 răspunsuri:
| shocky2 explică:

Care cunoaste cu adevarat regulile jocului si care sta zi de zi cu ochii in carti happy

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| rakebackace a răspuns:

Cei care studiaza jocul constant si stiu cata munca este necesara pentru a bate acest joc

http://rakebackace.ro

| d2o3r5 a răspuns:

Ce intelegi prin adevarat?
1. Joaca pe sume mari ex. 1000 $?
2. Cunoaste regulile jocului?
3. Zi de zi sta cu ochii in carti?
4. Jucator care joaca la mondiale si dinalea?

Eu joc Poker, cu prietenii si cam atat.