| anonim_4396 a întrebat:

Cine este interesat sa cumpere un teren extravilan de 5 ha in comuna Targsor, satul Mireasa, judetul Constanta? pentru mai multe detalii contactati-ma la allexxia90@yahoo.com

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce va mai bateti joc...cine nu e serios, sa se abtina de la comentarii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite, eu sunt foarte serioasa, asta e un site de ajutorare a celor cu diverse probleme, dileme. Nu ne cautam partener, nu vindem sau cumparam nimic. Am fost destul de clara? Inainte s apui o intrebare, citeste regulamentul.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@fetitasoare...bine ca ai citit tu regulamentul in locul meu ca sa ma informezi si pe mine.Sa fiti rai este asa usor, dar cand vine vorba sa ajutati pe cineva, nimeni nu se baga...pfff jalnic

| claudiua a răspuns:

Buna! Din pacate nu sunt interesat sa cumpar, dar iti dau un sfat:pe TPU intrebarile trec rapid de pe o pagina pe alta, iar ca sa nu mai postez de 10 ori aceiasi intrebare ti-as recomanda sa pui anuntul pe un site de specialitate, asta in cazul in care nu ai facut-o deja.Numai bine!

| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

Daca pretul e 1 leu, ti-l cumpar eu smug

| vladviorel a răspuns:

Si daca gasesec dai comision?