| anonim_4396 a întrebat:

Va salut pe toti! Sper ca ati petrecut bine sarbatorile pascale!
Vand teren si casa in judetul Ilfov, comuna Chiajna, daca cineva este interesat sa cumpere, cu drag ofer informatii detaliate pe privat, stiu ca aici in principiu sunt oameni seriosi si de aceea nu as dori sa-i necajesc pe cei care vor doar sa glumeasca...

1 răspuns:
| claudiea79 a răspuns:

Pe criza asta nu are lumea banii, abia ne descurcam sa mincam si sa ne imbracam.o casa este colosal de scumpa