| KenaSebi a întrebat:

Cine imi da un link de unde pot cumpara acid clorhidric? Inafara de acest link: https://www.bizoo.ro/produse/acid-clorhidric/iasi-judet- 25/start-0/10/

2 răspunsuri:
| P4rAd0x a răspuns:

Buna seara. Este ilegala detinerea acidului clorhidric fara autorizatie, deci avet grija cum il folositi si mai ales la ce. Tocmai din acest motiv nu cred ca sunt cine stie ce sanse sa gasiti pe cineva autorizat sa vanda chestii de genul persoanelor fizice, asa ca singura solutie ar fi sa apelati la cineva care are o firma si e dispus sa cumpere pentru duneavoastra, insa aveti grija cum il folositi, pentru ca provoaca arsuri si/sau explozii, de recomandat ar fi sa evitati daca nu aveti experienta. Link-ul pe care l-ati scris in intrebare nu pare a avea vreo problema, iar daca aveti experienta si autorizatie nu vad de ce nu ati cumpara de acolo.

Răspuns utilizator avertizat