| jan33tt a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum imi pun poza la profilul produsului pe care vreau sa l vand pe okazii.ro? de ex:imi fac un cont, pun un produs in vanzare, dar cand il caut ca o persoana obisnuita imi apare fara poza... dau funda! pls

1 răspuns:
| Motivator a răspuns:

Buna Anna8anja11,
Sistemul Okazii nu este inca "copt", iar problema ta este ca poza nu poate fi afisata din anumite rationamente cum ar fi: dimensiunea, formatul digital, eventuale copyright-uri asupra ei sau doar o problema interna a site-ului Okazii.ro. Incearca editarea anuntului, sa reincarci fotografia sa reduci dimensiunea fotografiei, daca nu merge incearca sa schimbi formatul (converteste poza in.PNG). Daca nici una din cele enumerate mai sus nu se dovedeste a fi utila iti stau la dispozitie cu asistenta live! happy O zi faina! happy