| Anda_5509 a întrebat:

Vreau sa vand ceva pe Okazii.ro, dar nu am cont, si nici nu prea ma pricep. Cine ma poate ajuta si pe mine care are cont? Va rog mult.

3 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Ca sa vinzi sau sa cumperi de pe Okazii.ro trebuie sa ai cont.Il faci in max. 5 min. si nu te costa nimic.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand cont pe okazii cu 88 euro in cont cine e interesant 0721387487
pret negociabil

| yomaryo a răspuns:

Taxa listare 99 gratuite calificative 5 pozitive, neutre 0, negative 0. pret cont 50 ron.astept oferte id msg cobra_1772