| stunny a întrebat:

Pentru cei care au cont pe okazii.ro: Daca am pus un produs la vanzare si acesta sa vandut si am in cont -4.00Euro, si nu doresc sa alimentez imi poate face cineva ceva?

Răspuns Câştigător
| iubita15 a răspuns:

Daca nu iti vei alimenta contul, iti va veni o notificare prin care te anunta ca ai "o datorie"de -4, 00 euro, iar daca in termen de 10 zile nu iti vei alimenta contul te vor suspenda pana iti vei alimenta contul.
In schimb poti sa ceri "solicita returnare comision"asa se numeste, sa o rogi si pe respectiva persoana care ti-a cumparat respectivul produs sa fie de acord, sa da-ti acelasi motiv{eu de obicei pun 11 puncte(...)}, iar cei de la okazii iti vor returna cei 4 euro(in sensul ca iti vor anula cei 4 euro),iar tu vei putea pune la vanzare in continuare.
Eu te sfatuiesc ca in momentul in care mai vinzi un produs, sa il pui la un pret mai mic, iar in descriere sa specifici pretul lui real.Eu asa fac pe okazii.
Sper ca ti-am fost e folos.:*