| maria_4557 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa imi fac un site unde imi pot vinde bratari handmade

8 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Poti sa-ti faci site gratuit pe www.ucoz.ro. Eu personal l-am testat si chiar sunt multumita de ceea ce oferta. Plus ca e foarte usor de utilizat - mai ales pentru incepatori :) Au si forum.ucoz.ro, in caz ca ai nevoie de ajutor suplimentar.
Succes!

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Posteaza pe facebook...sau adauga anunturi pe tocmai.ro sau omnianunturi.ro bafta

Răspuns utilizator avertizat
| maria_4557 explică:

Anunt,ca le-am pus deja pe faccebook. ebay. okazii.ro, publitim si altele

| Vladut_Butnaru_1994 a răspuns:

Te ajut... trimite-mi un mail la vlad2me@gmail.com ca sa iti stiu contactul