| ShadowDancer a întrebat:

Cine poate da exemple de metode prin care poti castiga bani online? Am vazut tot felul de reportaje la Tv si sunt curios daca pe TPU exista oameni ce au castigat vreodata bani reali din mediul online!?

Răspuns Câştigător
| demilovato92fan a răspuns:

Eu folosesc clixsense. Axeaza-te pe unu maxim 2 ptc-uri si daca stii cum sa le promovezi si sa aduci referali o sa ai mult de castigat. Eu am facut anul trecut putin peste 100 de euro doar cu clixsense si mi-au prins foarte bine. Nu am investit nimic. Am lucrat cu clixsense pentru ca au forum cu dovezi de plata si binenteles ca mi-am si primit banii. Click aici pentru detalii si inscriere: http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......-aleg.html succes!

3 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

Nimic mai simplu sa faci bani pe net decat cu maildirect.Doar citesti mailuri si poti sa strangi bani frumusei.Eu am reusit sa castig cam 100 de lei pe luna alocand doar 5-10 min/zi pentru asta.
Click aici pentru a te inregistra si vei primi un bonus de 6 $.

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Pentru cei ce nu au incredere am postat dovada primirii banilor aici:
http://wp.me/PxpcK-4V

Răspuns utilizator avertizat
| clearyoumind a răspuns:

Eu fac bani cu GDI, este o afacere folosita de milioane de persoane din peste 20 de tari, este profitabila, sigura si este exclus cuvantul TEAPA. poti genera un profit lunar si de 300-400$,insa totul tine de tine, de cat timp acorzi acestei afaceri si de perseverenta ta. ceea ce imi place la aceasta metoda de a face bani este faptul ca ii faci usor si fara sa te preseze cineva, nu ai sefi, nici un program anume, poti sa faci si altceva pe net intre timp si in plus ies bani frumosi fara sa vinzi stiu eu ce produse sau sa dai N clicuri pentru cativa centi pe luna. daca te intereseaza ma poti contacta la adresa de yahoo tatu.marius85 sau te poti documenta intrand pe www.tatu-marius.ws.o zi perfecta!