| Marian13546123412434 a întrebat:

Cine stie cat costa o actiune la Petromidia Navodari?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Http://www.bvb.ro/ListedCompanies/securitydetail.aspx?s=RRC vrei sa devii actionar? cum se face asta? serios, nu glumesc, poate cumpar si eu niste actiuni :D

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

0,0323 a inchis vineri.da tu nu ai gasit alta ''pocnitoare'' decat RRC? rolling on the floor

| florin1979 a răspuns (pentru a1doru):

Nu conteaza pretul unei actiuni ci volumul de actiuni pe care il ai si bineinteles cresterea sau descresterea acestora! degeaba ai actiuni la o companie care sunt cotate cu 1000RON bucata, daca ele scad continuu!

| a1doru a răspuns (pentru florin1979):

E greu cu bursa asta cand lucrezi dupa ureche. daca nu ai auzit, informeaza-te si tu despre AT si AF si apoi putem sa mai stam de vorba.pana atunci....numai bine.