| frape22 a întrebat:

Cine stie unde pot sa-mi gasesc ceva de lucru, gen impartire pliante, chestii...va rog ajutati-ma.am nevoie urgent. FUNDA:!

9 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Reprezentant avon

castiguri intre 15-30% din vanzari

+ bijuterii, produse pe care le poti vinde

si nu stai in frig sa imparti nimic

rezolvi totul acasa

te astept pentru alte detalii la idul bia_coolgirl94

| Saya a răspuns:

Salut!
Iti voi da un site care l-am gasit si eu dar inca nu am aflat cum sta treaba. Este : http://www.post-master.ro/recrutate_colaboratori.php
De curiozitate daca aflii detalii sa mi transmiti. Ok?

paa

Răspuns utilizator avertizat
| andreylarentiu a răspuns:

Cu impartitu pliatelor du-te si intraba pe la companiile de telefonie, hipermarketuri, banci chiar. poti gasi in multe locuri

| sierjuu a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da este acela de a-ti cumpara un ziar de la mica publicitate din orasul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cautabona.ro
sau
www.cautamenajera.ro
rubrica din stanga ecranului, alegi orasul care te intereseaza, apoi dai clic cu mouse-ul pe butonul portocaliu de mai jos pentru cautare, in orasele mai mari sunt multe cereri
succes

Răspuns utilizator avertizat
| alin_2672 a răspuns:

Eu te pot ajuta am o firma care se ocupa de asa ceva. si esti si bine platita ajungi la 1000 lei cu tot cu bonusuri. asta eidiul meu cretu_justinian