| andraxx a întrebat:

Cine vrea sa castige o data la 3 saptamani intre 50-100 de lei+cadouri si multe altele? Devi reprezentant Avon si le poti avea. Intra in echipa noastra de peste 100 mii de Reprezentanti Avon din Romania.

Sunt 4 pasi foarte interesanti pe care ii vei primi :
1.La primul pas trebuie sa ai comanda de 130lei si primesti un ceas superblove struck
2.La al doilea pas trebuie sa ai comanda de 170lei si primesti un rimel si un ruj
3.La al treilea pas trebuie sa ai comanda de 210lei si primesti o crema de zi anew
4.Si la ultimul pas trebuie sa ai comanda de 270lei si primesti un parfum Litltle Black Dress

te astept cu un mesaj:*

Răspuns Câştigător
| iwlia a răspuns:

Inscriu reprezentanty metropolitan{lady`s}, daca esti interesat damii addd jullie_th06

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu mai face reclama la produse pe acest site!

| SlayerPro a răspuns:

Daca ai citit in regulament, pe acest site reclamele sunt interzise, te-as ruga sa nu mai postezi reclame pe acest site