| pinkydoll a întrebat:

Sall...in primul rand dau fundita. am nevoie de un afis(A4 facut cu ce program vreti pe care sa-l pot imprima) cu care sa fac cat mai multi reprezentanti avon. el sa cuprinda
Beneficiile de a fi reprezentant Avon

Intra in minunata lume Avon, fii Reprezentant AVON si vei beneficia de:

* Inscriere gratuita cat si indrumare in vanzarea si promovarea produselor Avon
* Ca reprezentant Avon ai un program flexibil in functie de timpul tau liber
* Produse Avon cu pana la 30% discount
* Competitii motivante si cadouri promotionale special construite pentru reprezentantii Avon
* Invitatii la evenimente Avon
* Poti participa la programe de instruire de cosmetica si machiaj inca din prima ta luna ca reprezentant Avon

Daca te inscri ca reprezentant Avon in perioada 02.12.2010 - 31.12.2010 si plasezi o comanda in valoare de 130 lei primesti gratuit o curie de perle bronzante Arabian Glow si livrarea gratuita la adresa ta.

Sa mai puneti si cateva produse avon cum ar fi apa de parfum Outspoken by Fergie, ruj(care vreti nu conteaza), o crema anew (oricare)si inca 2 produse (oricare )
cam atat sa-mi trimiteti afisele la adresa alexa_9612 si daca vrei sa devi reprezentant si esti din judetul sibiu ma contactezi la adresa de mai sus...

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Poster 7. 2 de aici il poti download http://download.kappa.ro/action__file/id__438

deasemnea mai exista PhotoPerfect, Poster Forge
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=14

| pinkydoll explică:

Nu mai este valabila intrebarea