| anonim_4396 a întrebat:

Cineva din Spania stie cumva daca vreau si eu un credit ceva vreo 2000€ banca iti da? Sa platesti dupa lunar? Am auzit ca nu.

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Iti da banca.
La Santander de exemplu e posibil sa ai si creditul preaprobat, intra in contact cu gestorul tau prin app Santander.
Pentru credite personale asa mici poti vedea si Cofidis de exemplu

| Anamaria9916 a răspuns:

Imposibil să nu poți. Părinții mei stau în Spania, până când nu îi intreb pe ei nu îți pot da prea multe detalii, dar știu sigur că și ei au luat recent din bancă aceiași sumă.

| Răzvi42 a răspuns (pentru Anamaria9916):

Buna,te poti interesa prin ce banca au luat banii?