| komatshu1 a întrebat:

Colaborare?
Detin domeniul handbags.ro si doresc sa-l vand sau sa colaborez cu cineva interesat.
Aveti idei?

5 răspunsuri:
| Yusuke16 a răspuns:

De ce nu schimbi handbangs cu un nume gen animegoldro.ro pentru postarea de desene animate, filme, anime-uri etc tot ce tine de video pentru a face copiii fericiti... daca doresti te pot ajuta.

| komatshu1 explică (pentru Yusuke16):

Nu vreau sa fac schimb....doresc sa ma asociez cu cineva.

| vatco a răspuns:

Salut..pai de ce nu faci un site cu vanzari genti sau un site care sa dea idei fetelor cu ce e nou in lumea gentilor..gen ultima geanta prada, ceva de genu. daca vrei sa faci webdesignul si ai nevoie de un administrator sunt dispus sa te ajut.

| komatshu1 explică (pentru vatco):

Pentru a face un site de vanzari imi trebuie stoc de marfa, marketing si etc. Mi se pare interesanta a doua ta idee. Poti sa dezvolti mai mult?

| vatco a răspuns (pentru komatshu1):

Daca faci un studiu de piata intr-un grup de fete vei vedea ca ele tot timpul stau pe siteuri de barfa, ce se poarta ce culoare mai este interesanta, etc..ma gandeam la un site care sa dea idei fetelor cu ce geanta sa asorteze o bluza, ce genti poarta nu stiu care star..etc..iti dai seama ca pentru asta trebuie sa ai 2-3 fete cu putin timp liber sa fie dispuse sa se uite pe siteuri straine sa ia anumite chestii sa le traduca si sa puna pe siteul tau(asta la inceput, pana incep sa curga baniitongue dupa poti sa le dai niste bani pentru ca sa nu le piara cheful). Daca doresti o asociere pot sa te ajut.Din ce zona a tarii esti?