| asonel a întrebat:

Salut, am un magazin online si doresc sa incep o colaborare serioasa. Problema e ca nu am ce sa vand in acest moment si caut produse vandabile.
Este cineva interesat sa isi vanda produsele prin magazinul meu contra unui comision modest? Astept propuneri pe asonel@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

Si de ce nu adaugi un membership siteului tau? asa fiecare membru si-ar putea vinde propiul produs? Cam evitam si situatiile neplacute in acest caz...

| asonel explică (pentru kevincosty):

Salut. Am deja o rubrica in magazin sub numele de Anunturi Gratuite Online unde membri sitului prin mail pot sa isi vanda produsele.Aceste serviciu este oferit gratuit de www.e-reducere.com. Poti verifica. Dar asta nu ma incalzeste ca asa mai am si situl www.intraaici.ro care este special pentru asa ceva. Eu cautam un furnizor de produse pentru a face un alt magazin online. incer doar sa castig prin vazarea produselor altor persoane dar nicidecum produse second hand sau fara factura si garantie. Ms oricum. O zi buna

4 răspunsuri:
| SRB a răspuns:

Cum arata magazinul pune un link?
Ce trafic preconizezi ca o sa ai pe site, vizitatori unici?
as avea de vinzare produse tipizate si formulare financiar- contabile plus diverse tiparituri.

| asonel explică:

In genul www.e-reducere.com care este tot al meu... ideea este ca vreau ceva comerciabil usor. cu tipizate, sau librarii, carti, colectii filatelice, etc. am studiat oarecum piata si este ff slaba... acum este nebunia cu it, mobile, gadgeturi, jucarii si sanatate ( produse naturiste ).
Iar intrebarea referitoare la trafic nu cred ca isi are rostul atata timp cat interesul este reciproc si daca nu vand logic nu castig. Oricum multumesc de oferta dar nu sunt interesat. Wekend placut

| Romane_Desteapta-te_1981 a răspuns (pentru asonel):

Marketingul Afiliat este SOLUTIA! Pentru discutii ma poti gasi pe facebook:www.facebook.com/inovatie1001