| alexe333 a întrebat:

Credeti ca merita sa-mi pun pe blog emag profitshare? La cate click-uri voi primi bani? Trebuie neaparat ca persoanele care intra pe emag prin intermediul blogului meu sa si cumpere?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa si cumpere, si tu vei primi un procent din pretul achitat de cumparator. Nu stiu sigur daca e asa, dar parca si eu am fost tentat sa pun asa ceva pe un site pe care il administram o data...

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai 2-300 de unici pe zi, ai sanse sa faci ceva profit.

| Gema a răspuns:

Buna, de ce nu te inscrii la LADYS? poti castiga banuti frumosi intr-un mod placut si usor.Iti las mesaj.