| YoYo a întrebat:

Eu am un blog facut prin intermediul www.cabanova.com. Cum as putea cand scriu numele blogului pe google sa apara blogul meu deoarece nu apare deloc. Ca sa accesez blogul trebuie neaparat sa dau sus la link si sa bag tot. Cum as pueta sa dea lumea de blog doar pintr-un search pe google?

1 răspuns:
| dudi a răspuns:

Daca blogul e public si setat sa apara pe motoarele de cautare, asteapta o zi, maxim doua, sa il indexeze google.