| anonim_4396 a întrebat:

Cu cat timp inainte de la expirarea abonamentului pot lua un alt telefon, la Cosmote?

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Pentru a beneficia de discount iti poti prelungi ab dupa ce expira sau poti trece la alt ab, daca vrei la liber iti poti lua oricand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice retea, nu numai Cosmote, ofera telefoane la preturi promotionale, la prelungire de contract.Depinde cit timp mai ai pina la expirare; mergi la o reprezentanta si iti vor da informatiile necesare sau suna la relatii cu clientii.