| karinutagalea a întrebat:

Cu ce se ocupa un director service auto? Si cam ce salariu are?

Răspuns Câştigător
| Ionut_Zoican_1995 a răspuns:

Supravegeaza angajatii, de la 1000 de euro in sus.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| karinutagalea explică (pentru Gass93sv):

Spre informatia ta, nu vreau sa devin director service auto! Am pus pur si simplu 2 intrebari la care vreau 2 raspunsuri! Nu sa imi spui tu mie da e bun sau nu acest post! Am cerut raspunsuri la intrebari! Nu pareri! Daca vrei sa rapunzi la intrebari bine, daca nu, las-o balta, nu ma lua cu din astea!

Răspuns utilizator avertizat
| karinutagalea explică (pentru Gass93sv):

Mhh, poate tu esti acel 80% din personal care e plin de curve, cum spui tu! Nu-ti mai da cu parerea fara sa cunosti oameni, doar prin simplul fapt ca l-ai vazut si tu la tv pe Ponta sau mai stiu eu cine, nu inseamna ca toti sunt ca el! Sau poate esti gelos! Uita-te in oglinda sa te vezi pe tine, apoi judeca pe altul! Te crezi mare stiutor iar noi niste prosti pentru tine. Nu impresionezi pe nimeni!