| Park1Suin a întrebat:

Cu ce se ocupa un director de casa de cultura?

3 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Cu organizarea evenimentelor care au loc in respectivul loc, dar si cu intretinerea ei.

| KateMiddleton a răspuns:

Sa-ti spun ce face directorul de la Drochia:bea cafea, se plimba prin oras, i-a jumatate din banii pentru bilete, da in arenda ilegal costume nationale.Ei, nimic greu.

| Andi01 a răspuns:

Pai, in primul rand le face sau primeste oferte de la anumiti actori pentru a juca in sala lui, organizeaza concerte, si practic se ocupa cu ingrijitul salii. Sper ca te-am ajutat.