| Ieremie_Andreea_Elena_1995 a întrebat:

Cum aflu codul de utilizator de la Raiffeisen Bank?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Mergi la banca si te va ajuta doamna de acolo!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la banca

| Anonimuserr a răspuns:

Du-te la o sucursală a băncii şi întreabă acolo. Prin telefon nu e bine să suni.

| kornelus a răspuns:

Salutare Andreea!
Daca cardul este pe numele tau,si ai buletinul la indemana,este o solutie mult mai simpla!
Daca mai ai plicul de la ei, pe o foaie iti arata numarul la care sa suni pentru informatii.
Daca nu cauta numarul lor pe site-ul lor, sau pe internet.
Si dupa ce l-ai gasit, suni la ei(este apel gratuit), iti v-a cere ca sa comunici niste date din buletin(ca sa se asigure ca esti tu titularul care suna).
Sa ai la indemana o foaie si un pix pentru ati nota codul de utilizator.
Sper ca ti-am fost de folos!
Numai bine!
Succes!

| StefanutzX a răspuns:

Mergi la banca cu cardul, si tanti aia de acolo te va ajuta :*
Bafta!

| Militaru_Georgeta_1978 a răspuns:

Nu cunosc Codul de utilizator Raiffeisen

| ANDRASFLORICA a răspuns:

Vreau codul

| PetrovayAndrea a răspuns:

Nu stiu codul meu de utilizator