| theooprea a întrebat:

Cum ar putea un copil de 16 ani să facă niște bani?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti intr-un oras mare poti incerca sa-ti iei un job part-time pe la McDonalds oriterase, curatand mesele, podelele, spaland vasele samd.
Mai poti gasi de munca pe la serele de flori si legume, ori la cules de fructe.

| haileewatson a răspuns:

Te angajezi part time

| ionur a răspuns:

Sa muncească cinstit și sa strângă bani sa nu-i chelutiie aiurea pe dulciuri și sa nu-i termine in în câteva zile.

Trebuie sa recunosc ca asta fac eu cu bani în 2 zile deja îi termin și dacă am și a 3 zile bani din salariul meu este record mondial.

| ionur a răspuns:

Sa muncească cinstit și sa strângă bani sa nu-i chelutiie aiurea pe dulciuri și sa nu-i termine în câteva zile.

Trebuie sa recunosc ca asta fac eu cu bani în 2 zile deja îi termin și dacă am și a 3 zile bani din salariul meu este record mondial.

| ionur a răspuns:

Nu știu cum am putu să-ți răspund de 2 ori în același timp da cred ca este de la lag sau un ghlici