| Nome145 a întrebat:

Cum as putea ajunge milionar și cum as putea începe. Care sunt sursele de a ajunge milionar

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce aveti ma in cap paie?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu numerele potrivite la loto

| dullcat a răspuns:

Cauta sa ai o viata decenta, lasa astfel de vise inutile deoparte.Platind pentru cursuri despre cum sa devii milionar doar ramai cu gaura in buget, asta daca cumva te bate gandul sa apelezi la ele.Cine e milionar nu va spune si altora cum a ajuns acolo, fii serios.

| johnnny123 a răspuns:

Îți pot spune cum NU ajungi milionar: întrebând pe TPU "cum aș putea ajunge milionar?".

| ReddY25 a răspuns:

Nu e bine

| mODIN a răspuns:

Trei variante:

1. Iti gasesti un loc de munca extraordinar de bine platit, genul pe care il primesti doar dupa 20-25 de ani de experienta minim (rector, neurochirurg, general, CEO etc.) si strangi banii o perioada.

2. Iti deschizi o afacere si o cresti pana produce un milion.

3. Metode ilegale sau imorale

| Lupică27 a răspuns:

O plasa de relatii, sa calci pe cadavre, sa ai deja sprijin si capital, sa cunosti piata si sa stii in ce investesti si de ce tepe sa te feresti.

| MistarGoGu a răspuns:

Cu un curs de sudură si o lampa autogen! Destinatia? Ucraina fireste! La cate paraginituri de masini si tancuri sunt acolo macar ai un capital de start!

Daca " stai " bine pe fizic si iti place militaria se poate mercenar prin Africa! In functie de pericol si misiune între 15-20 K € / misiune daca ai si oameni subordonati *( sef de haită )! Asta asa tot de inceput...