| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea cumpara bitcoin cu banii din paypal? ( si numa bitcoin in general criptomonede cu paypal dar bitcoin vreau acum ). Am bani in dolari americani in paypal, pot cumpara bitcoin? Care ar fi cea mai simpla metoda si cu comisioanele cele mai reduse pentru acest lucru?

4 răspunsuri:
| PogChamp a răspuns:

Iti trebuie un bitcoin wallet sau prin brokeri gen binance.

| Decebal91i a răspuns (pentru PogChamp):

Am bitcoin wallet dar pe majoritatea doar cu cardul poti cumpara. Vreau sa cumpar cu paypal direct ca am auzit ca se poate dar nu stiu cum

| PogChamp a răspuns (pentru Decebal91i):

Poti sa iei direct de pe paypal
https://www.paypal.com/us/digital-wallet/manage-money/crypto

| Decebal91i a răspuns (pentru PogChamp):

Daca intru pe acel link si ma loghez in contul meu paypal imi apare im semn rosu mare de exclamare si alare mesajul " Looks like something went wrong "