| Ho1 a întrebat:

Cum as putea face bani cu ajutorul blogului? poate stiti cumva, sa scriu ceva...

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fa-ti blog, scrie, scrie, scrie, apoi revino cu intrebarea asta cind ai trecut de cel putin 1.000 de vizitatori unici zilnic.

| costan a răspuns:

Promoveaza pe blog programe de afiliere, iti faci cont dupa care scrie despre afacere pe blogul tau, acesta este unul: ( http://event.2parale.ro/......ents/click )

| Jasm a răspuns:

Prin reclame de la google sau alte site-uri. Trebuie, intr-adevar sa ai un numar acceptabil de vizualizari zilnice pentru ca acele website-uri sa fie de acord sa colaborati.