| EduardGa a întrebat:

Stiti cateva modalitati prin care as putea sa imi promovez blogul, sa il fac mai cunoscut? Adresa blogului e www.kingofhearts1990.blogspot.com
Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat cu blogul meu...eu zic sa-ti faci un hi5(in caz ca nu ai ), sau un cont pe facebook, twiter, etc. si sa-l pui acolo si sa trimiti multe solicitari de prietenie si multe commuri ca sa-ti vina inapoi...

apropo.deja l-ai promovat putin -ca l-ai pus aici laughinge si asta o modalitate laughing

| edy_5846 a răspuns:

Google AdSense happy