| LaurFLOREA a întrebat:

Cum as putea sa fac peste 5000 de Euro lunar din mediul online?

Marketing afiliat, dropshiping, amazon, cpc, afiliere, produse digitale, marketing digital, creare site-uri, creare campanii Facebook, tiktok, Youtube?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca esti profesionist foarte bun, sau expert in anumite profesii care se pot practica online.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aha. daca faci macare vreo 3-4 foarte bine din lista aia... s-ar putea sa faci 5000euro pe luna.

da sa le faci foarte bine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Forex.

| carevaescu a răspuns:

Toate astea, si visurile mai moderate.
Orice viitor antreprenor trebuie sa fie constient de urmatorul lucru: cei mai multi dau faliment. Asa ca, nu ti pune toate ouale in aceeași oala.

Success si bafta

| MiruD a răspuns:

Sunt persoane care castiga si mai mult prin marketing afiliat.
Dar cu site-uri optimizate, foarte bine puse la punct, google ads, Facebook ads. Adică trebuie să si investești ca sa câștigi.
Si da. Poti castiga si mai mult daca înveți, esti serios si ai răbdare! Succes!

| RaduRobertRO a răspuns:

Partea cea mai dificila e sa vinzi, inclusiv pe tine [ vorba vine ]. Ca sa faci bani trebuie sa alegi ce vinzi: marfa de pe Amazon, site-uri sau skill-urile tale. In rest toate metodele sunt totuna,

| NikkyLilian a răspuns:

Mi nombre es Lilian N. Este es un día muy feliz en mi vida debido a la ayuda que me ha brindado el Dr. Saguru al ayudarme a recuperar a mi ex esposo con su magia y hechizo de amor. Estuve casada durante 6 años y fue tan terrible porque mi esposo realmente me estaba engañando y estaba buscando el divorcio, pero cuando encontré el correo electrónico del Dr. Saguru en Internet sobre cómo ha ayudado a tantas personas a recuperar a su ex y ayudar a arreglar la relación. y hacer que la gente sea feliz en su relación. Le expliqué mi situación y luego busqué su ayuda, pero para mi sorpresa, me dijo que me ayudaría con mi caso y aquí estoy ahora celebrando porque mi esposo ha cambiado totalmente para siempre. Siempre quiere estar a mi lado y no puede hacer nada sin mi regalo. Realmente estoy disfrutando de mi matrimonio, que gran celebración. Seguiré testificando en Internet porque el Dr. Saguru es realmente un verdadero lanzador de hechizos. ¿NECESITA AYUDA ENTONCES CONTACTE AL DOCTOR SAGURU AHORA POR CORREO ELECTRÓNICO: drsagurusolutions@gmail.com o whatsapp +2349037545183 Él es la única respuesta a su problema y lo hace sentir feliz en su relación. y también es perfecto en
1 HECHIZO DE AMOR
2 WIN EX VOLVER
3 FRUTO DEL ÚTERO
4 PROMOCIÓN DE HECHIZO
5 PROTECCIÓN CONTRA HECHIZOS
6 HECHIZO DE NEGOCIOS
7 BUEN HECHIZO DE TRABAJO
8 HECHIZO DE LOTERÍA y HECHIZO DE CASO JUDICIAL