| Marius00E a întrebat:

Salut prieteni, am si eu o intrebare.Am o pagina de Facebook Traind Cu Speranta de 54090 likes si as dori sa ma apuc de marketing afiliat ca am inteles ca poti face bani din promovarea produselor pe Facebook.
Intrebarea mea este cum sa ma inscriu sa fac marketing afiliat si cum merge treaba asta? Adica cati bani se castiga lunar daca ma tin de promovare produse online?
Va rog sa imi dati detalii cat mai explicite, deoarece nu prea stiu cum sa fac.
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Garoafe a răspuns:

Offtopic: Nu inteleg de ce te roade pe tine cum fac altii bani? In america unu a vandut pietre desenate si a facut milioane de dolari. Asa ca eu zic sa iti vezi de drum daca n-ai un raspuns util.

Ontopic: De ce nu cauti ceva tutoriale de preferat in engleza sa vezi cum stau lucrurile? Banuiesc ca reclamele respective trebuie sa fie pe o anume nisa.

4 răspunsuri:
| Alex2904 a răspuns:

M-am uitat acum pe pagina ta, nu-mi dau seama cum ai strans 50k de like-uri laughing. Nu vreau sa fiu rau, dar frate, pe pagina aia sunt doar poze cu trandafiri si cani de cafea pe care scrie "Buna dimineata" laughing. E un lucru josnic sa profiti de oamenii prosti care au scapat la Facebook si sa le bagi reclame sa faci tu bani.

| Garoafe a răspuns (pentru Alex2904):

Offtopic: Nu inteleg de ce te roade pe tine cum fac altii bani? In america unu a vandut pietre desenate si a facut milioane de dolari. Asa ca eu zic sa iti vezi de drum daca n-ai un raspuns util.

Ontopic: De ce nu cauti ceva tutoriale de preferat in engleza sa vezi cum stau lucrurile? Banuiesc ca reclamele respective trebuie sa fie pe o anume nisa.

| marianflorinn a răspuns:

Stiu eu. si eu am avut o pagina cu multe likeuri.ca sa faci bani cu ea trebuie mai intai sa o stergi si sa intri pe site-uri gen: caut loc de munca in orasul meu. aplici cv-ul si speri sa te sune cineva..la mine a mers

| Camelia93 a răspuns:

Am gasit niste informatii care cu siguranta te vor interesa.
http://www.personalitatealfa.com/......plificata/
si alta sursa
http://www.secretulbanilor.com/pachet/
Spor la bani!

| Baloiu_Ionut_Traian_1981 a răspuns:

Nou! Faci Marketing Afiliat?
Posteaza Oferte cu Link-ul tau de Afiliat pe GetDeals.ro
Achiti Numai 5 Lei si inregistrezi comisioane Nelimitat!
http://getdeals.ro/adauga-oferta/
Inceaca si tu! Dupa primul comision cu siguranta vei reveni!