| creeptonite a întrebat:

Cum ati raspunde la intrebarea "Cum ii vinzi unui eschimos un cub de gheata?"? Cum vinzi un produs pe care nu il vrea nimeni?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici este o problema pentru ca trebuie sa il convingi ca are nevoie de acel cub de gheata.Depinde de cit de bun orator esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie "papagal" foarte bun, si referitor la eschimos sa raspund la obiect, faci cubul din gheata transparenta, si fiindca e diferit, il cumpara

| SentimentalConsil a răspuns:

Scrii un afis, carmaida pentru Iglu, sa vezi comenzi pe capul tau laughing)

| mgvr a răspuns:

Il pui in limonada...ataseaza-i lucruri care este cautatthinking

| rodionmax a răspuns:

Stiu ca poate raspunsul vine prea tarziu dar eu abia acum am citit articolul asta: http://hutanurobert.wordpress.com/......-eschimos/ Sper sa ajute pe cineva la un interviu! Bafta