| yonuplec a întrebat:

Cum credeti ca va fi anul care vine?

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Sa speram ca va fi unul mai bun decat acesta! Multa sanatate!

15 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Va fi diferit de la om la om. Cine e harnic, cunoaste si face, o sa aiba un an bun. Cine se asteapta sa-i pice din cer, imprumuta bani pentru toate rahaturile semnand ca primarul, emite numai scuze etc... o sa aiba un an mai putin bun happy

| BigV a răspuns:

Un an foarte bun!

| BigV a răspuns:

Z8 nici eu nu o puteam spune mai bine happy!

| ATHOS a răspuns:

Sa dea Dumnezeu, ca pentru tine, sa fie unul bun. Din pacate pentru Romania nu va fi unul prea bun.
Bafta!

| Simona a răspuns:

Unul poate mai bun... sper
si anul acesta a fost bun, dar mereu este loc de "mai bine"
hee hee

| Deea a răspuns:

Eu m-am uitat ieri la happy hour si neli aia sau cum o cheama a zis ca o sa fie un an mult mai bun. Eu raman cu asta in minte ca o autosugestie si imi merge mai bine automat.

| cristianorudi7 a răspuns:

Greuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu rau de tot

| cristianorudi7 a răspuns:

Greuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu rau de tot

ba da bine a zis cristina : Sa speram ca va fi macar ca asta

bv crisy

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| AdelinaC a răspuns:

La fel ca asta doar ca in loc de 2010 va fi 2011

| zizi000 a răspuns:

In crizalaughing

| AAAdelin a răspuns:

Anul care vine nu ar fi foarte diferit fata de acesta, s-ar putea sa fie mai bine (putin probabil) sa fie la fel(80%) sau chiar sa fie mai rau cutaxele si impozitele lui Basescu!

| cristina_3043 a răspuns:

Sa speram ca va fi macar ca astabig grin

| irinathuglife a răspuns:

Va fi la fel, vom dansa cum vrea criza tongue

| cory_7029 a răspuns:

Buna.prost.saracie multa.cu parlamentarii nostri batuti in cap...