| diana_5918 a întrebat:

Heii! Voi chiar credeti ca vine sfarsitul lumii pe 21 mai anul acesta?
Daca da de ce :d
Iar daca nu de ce

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Nu.
Eu nu cred in asa ceva. Tin minte ca si prin anii 2008, 2000 erau zvonuri ca ar fi sfarsitul lumii. Sunt doar prostii.
Crezi ca oamenii de stiinta au capacitatea de a prezice cand este sfarsitul lumii? Asa pot spune si eu ca peste o zi este un cutremur de 8, 5 grade.
De ce nu cheama astia o vrajitoare sa le prezica, daca tot vor sa afle cand vor muri?
Stai linistita. Dumnezeu e acolo sus si are grija de noi. Chiar daca noi nu stim.

4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Nu cred o iota din toate tampeniile astea cu sfarsitul lumii. nu are cum sa se sfarseasca totul dintr-o data intr-o zi anume, sfarsitul lumii il provocam noi, oamenii, prin poluare si altele

| gabrielutzu a răspuns:

Sa speram ca vine. Oricum,o sa crapam, macar sa o facem in grup ca si sexul, nu?

| ღAnonimღ a răspuns:

Cand va veni sfarsitul lumii, noi nu vom sti. Dumnezeu a creat Pamantul, el il va distruge daca va vrea. Stiinta, filossofie, prostii...nu te mai lua dupa ele! Explodeaza cu, mva Soarele? NU! Cand Dumnezeu va vrea, Soarele va exploda si lumea va disparea!

Oamneii de stiinta au spus ca lumea se sfarseste si-n 2010, daca va aminti, sin 2006, sin 2000. Astea rahatu*i

| EmyEmilush a răspuns:

Eu nu cred ca vine sfarsitul lumii pe 21 mai sau pe 12.12.2012.practic e o prostie toata chestia asta. sfarsitul lumii va veni cand Dumnezeu va vrea.nu exista o data exacta pe asta...parerea mea. funda?