| anonim_4396 a întrebat:

Cum deschizi propria ta agentie de pariuri si cate chestii trebuie sa faci ca sa deschizi o agentie de pariuri?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te duci la Camera de Comert din Judetul tau si le ceri lista cu toate actele, documentele, cerificarile, autorizarile si taxele necesare pentru a-ti deschide o agentie de pariuri.

| johnnny123 a răspuns:

Ai inteles si tu in sfarsit ca singurii care fac bani din pariuri sunt aia care le organizeaza?

| Speranta12 a răspuns:

Vrei consultanta in afaceri de la 0 gratis pe TPU?! laughing

| EcceHomo a răspuns:

În primă fază, caută o firmă puternică și întreabă-i dacă vor să deschideți impreună o franciză.