| Xenoverse a întrebat:

Cati bani castiga pe luna cei care lucreaza la o agentie de pariuri? Si ce trebuie sa faci ca sa te poti angaja la ei?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depui CV, faci un training, te mai supravegheaza cineva in primele zile la agentie si apoi esti pe cont propriu. Se castiga, cred, intre 1200 si 1500 de lei pe luna. Mai iei si cate o spaga de la clienti.

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Nu castiga prea mult. salariul depinde de bunavointa patronului. in general fetele castiga mai bine, dar cine poate sa stie de ce?
Trebuie sa cunosti sa lucrezi pe un computer si eventul o sa-ti ceara sa aduci cazierul.

| Packer19 a răspuns:

Aplici pe site-uri de joburi, si trebuie doar sa iti depui un cv...iar ca bani e undeva pe la 1300-1500 maxim

| SpKH a răspuns:

Pai sa poti utiliza calculatorul, sa nu ai cazier si e posibil sa iti ceara si BAC-ul ca lucrezi cu bsnii. In unele parti cere, in altele nu. Se castiga salariu minim pe economie sau ceva mai sus 1250-1300 poate chiar mai mult