| NoAntidote a întrebat:

Cum este oferta aceea de la Orange? dai telefonul vechi, iti alegi unul nou.si cei de acolo iti mai dau diferenta de bani?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Te duci cu orice telefon mai vechi care macar se aprinde, si ei iti ofera reducere 10 euro la ceea ce vrei tu sa cumperi happy

| Simpatic a răspuns:

Haha,adica dai un Nokia 1600 pe un "touchscreen" si mai primesti si 100 de lei diferenta de al ei, ca le-ai facut un favor ca le-ai dat o piesa antica...

| MiiMii a răspuns:

Diferenta de bani pentru ce?! raised eyebrows Te duci cu telefonul cei vechi, ei il evalueaza si apreciaza cam cat ar merita (bani) telefonul iar apoi iti da un voucher cu o anumita suma (sau cu o reducere, nu stiu sigur) cu care iti poti achizitiona un nou telefon din incinta magazinelor Orange.