| maxmaxmorarescu a întrebat:

Cum fac bani din Instagram? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Diana4you97 a răspuns:

Salut Max. Dacă o să ai zeci de mii de următori vei face bani din sponsorizări.

6 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Încearcă din tik tok de dai nostradamus ca o sa ști cum arata lumea în câțiva ani, ca nu o sa mai existe oameni doar străzi goale un fel de omega nu știu cum se numește te dai prezicator clarvăzător cum o făcut unul de o stârnit curiozitatea în unele persoane care cred tot ce zboară, o devenit faimos tipul ala.
De fapt se dădea călător în timp
https://youtu.be/FuRfSK8ZjUI

| Invictusman a răspuns:

Nu am găsit acel clip cu tipul ala, nu folosesc tik tok happy
Căutați de lucru mâii bine nu mai visa cai verzi pe pereți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faci.

| yungandreigawd a răspuns:

Iti trebuie multi urmaritori.
O metoda ar fi ca de exemplu sa ai 100.000 urmaritori si sa ceri 50 euro (ex) pentru a pune la story ceea ce vor persoanele sa promovezi.
O alta modalitate ar mai fi sa colaborezi si sa fi sponsorizat.

| pentesterintimpuliber a răspuns:

Lasa fanteziile astea cu care te ademenesc influncerii si apuca-te de ceva serios

| Ameliaamalia555 a răspuns:

Si eu imi doresc asta dar mai intai trebuie sa faci cumva sa ai foarte multi urmaritori