| ◕matza◕ a întrebat:

Cum invit prieteni pe lady populat pentru 10% mai multe din diamantele cumparatebatting eyelashes!? Funda pentru primul care raspunde corectbig grin si folositortongue:X:*

3 răspunsuri:
| CriCri a răspuns:

Te duci la domnisoara mea si sub scopuri ai INVITA PRIETENI. Dar sa stii ca promesti 10% din diamantele cumparate doar daca ai cumparat big grin

| ◕matza◕ explică:

Pai am cumparathappy

| ◕matza◕ explică:

Da am scris adresa la o prietena si mesaj cf si nu mia mai dat nimicsad mai ajuta cinevabatting eyelashes?
:S