| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate un copil de 11-12 ani sa faca bani?.

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi diferite produse pe net, sau prietenilor, colegilor, cunostintelor tale, fara nici o investitie, si vei avea comision din vanzari. Cu cat vinzi mai mult, cu atat ai castig mai mare. Totul depinde de tine. Daca te intereseaza, lasa-mi un mesaj.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri de la parinti

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu poate si nici nu-i trebuie la varsta aia.

| gabriela15gabigaby a răspuns:

Cand te duci la bunici zi-le ca faci ceva treaba in schimbul unei sume de bani. Eu asa am facut mult timp. Si mergi des in vizita la rude poate iti dau bani laughing

| Wizz0 a răspuns:

Ajuți rudele.Altfel nu văd cum.