| Pyssy_4911 a întrebat:

Cum pot adauga prieteni?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri pe profilul celui pe care vrei sa-l adaugi si dai clic pe Adauga prieten si daca te accepta o sa-l ai ca prieten. Pe profil se poate intra de la o intrebare ori un raspuns al respectivului sau dand o cautare cu numele de utilizator din COMUNITATEA(a doua ferestruica de cautare). Succes si numai bine!

| push2gl a răspuns:

Mai intai trebuie sa le ceri prietenia sa vezi daca accepta

| Flory_2183 a răspuns:

Dai clic pe perosna pe care vrei sa o adaugi si acolo iti apare profilul si daca vrei sa o\il adaugi ca prieten

| HyuLa a răspuns:

Ca sa adaugi prieteni te duci pe profilul lor apoi unde este bara aia verde zice,, Adauga ca prieten'' dai clik si trebuie sa iti dea accept majoritatea asta fac.winking

| Love_6750 a răspuns:

Intri pe profilul celui pe care vrei sa-l adaugi si dai clic pe Adauga prieten si daca te accepta o sa-l ai ca prieten. Pe profil se poate intra de la o intrebare ori un raspuns al respectivului sau dand o cautare cu numele de utilizator din COMUNITATEA(a doua ferestruica de cautare). Succes si numai bine!

| kidpoker1432 a răspuns:

Prieteni la ce? fii mai explicita te rog